Magis     Birželio 18 – 19 dieną Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje rinkosi Kauno ir Vilniaus jėzuitų, Kauno ,,Vyturio“ ir Alytaus šv. Benedikto gimnazijų jaunieji sportininkai į sporto žaidynes „Magis“, kurias remia Lietuvos moksleivių sporto asociacija, Lietuvos katalikiškų mokyklųasociacija, Alytaus miesto savivaldybė ir Alytaus apskrities futbolo federacija. Šios žaidynės - puiki galimybė Lietuvos katalikiškų mokyklų mokiniams bendrauti tarpusavyje žaidžiant sporto žaidimus, užmegzti naujas draugystes, išbandyti savo jėgas įvairiose komandinėse ir individualių sporto šakų rungtyse, ugdyti fizinę, psichologinę bei dvasinę stiprybę.

DSC 0889

     Šįkart susirinko gimnazistai pratęst gegužės mėnesį pradėtas trijų amžiaus grupių (3-4klasės, penktokai, 6-7 klasės) žaidynes. Dalyviai išbandė ne tik fizines savo jėgas bėgdami krosą, žaisdami krepšinį, tinklinį, futbolą, traukdami virvę, bet ir protines galias žaisdami šachmatais. Šios žaidynės tampa katalikiškų mokyklų tradicija. Kadangi pernai iškovojo pirmąją vietą Alytaus šv. Benedikto gimnazija, todėl ji džiaugėsi turėdama galimybę šiais mokslo metais priimti svečius. Žaidynių atidarymo metu nuskambėjo olimpinių žaidynių šūkis Citius, Altius, Fortius. Dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Loreta Šernienė ir linkėjo, kad šis renginys būtų ne tik varžybos, bet ir bendrystės, ir draugystės pradžia. Žaidynių „Magis“ įkūrėjas Saulius Cininas sakė, kad šio sumanymo esmė - tradicija, tęstinumas ir kad sporto dalis nėra svarbiausia, o daug svarbiau bendravimas. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas Romualdas Zdanavičius linkėjo gerų emocijų, puikių rezultatų. Dvasinės stiprybės ir Dievo palaimos linkėjo gimnazijos kapelionas Rimantas Simanavičius.
Dalyvius sveikino „Alemanos“ (vadovė Lilija Bernatavičienė) šokėjos, gimnazijos dainininkės.
     Po dvi dienas trukusių įtemptų, bet kartu ir draugiškų varžybų buvo suvesti taškai ir paskelbti rezultatai. Trečiąją vietą užėmė Kauno ,,Vyturio” gimnazija, antrąją - Vilniaus jėzuitų gimnazija. Buvo paskelbtos dvi pirmosios vietos, kurias užėmė Kauno jėzuitų ir Alytaus šv.Benedikto gimnazija. Abi gimnazijos surinko po tiek pat taškų - 106. Rudenį Lietuvos katalikiškų mokyklų asociacija spręs, kuriai gimnazijai - Kauno jėzuitų ar Alytaus šv. Benedikto – teks garbė organizuoti jau tradicija tapusias žaidynes.

DSC 0808

DSC 0818

2

DSC 0719

DSC 0744

1

DSC 0873

3

DSC 0911

 

Daugiau informacijos apie įvykusias varžybas galite rasti šiuo adresu http://benediktas.org/index.php/758-kuo-sunkesne-pergale-tuo-didesnis-laimejimo-dziaugsmas-futbolininkas-pele

 

 Tarptautinė moksleivių sporto federacija

isf logo 1 1

Sporto rėmimo fondas

     Partneriai

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

 

lmfsc 2 

 sportas visiems 2

 LTOK logo 2

 

 

 

Go to top